Кучерук звернувся до правоохоронців і вимагає розслідування

«Батьківщина» поширила прес-реліз.

[media=69368]

Близько 14.30 на сторінці групи «Рівненщина політична» прес-секретар Рівненської обласної організації ВО «Батьківщина» Володимир Попик виклав повідомлення під заголовком ПРЕС-РЕЛІЗ.

Жодними коментарями В. Попик цей текст не супроводив, але виглядає, що це офіційний документ.

[media=69733]

Подаємо його текст без змін

ПРЕС-РЕЛІЗ

12 вересня відбулося засідання розширеного Бюро Рівненської обласної організації партії ВО «Батьківщина» за участю представників Центрального апарату партії.

Бюро розглянуло ситуацію, що склалася навколо фракції «Батьківщина» в Рівненській обласній раді.

Під час засідання Бюро були оприлюднені факти цілеспрямованих провокацій, скерованих проти фракції «Батьківщина», які відбувалися – до, під час та після засідання сесії Рівненської обласної ради 08 вересня 2016р.

Деякі інтернет-ЗМІ розпочали атаку на обласну організацію ВО «Батьківщина», поширюючи безпідставні звинувачення та наклепи.

Микола Кучерук запропонував представнику центрального апарату партії створити комплексну комісію з перевірки діяльності фракції «Батьківщина» та перевірки провокацій, що здійснюються проти ВО «Батьківщина» у Рівненській області.

Одночасно Микола Кучерук звертається до Прокуратури, Нацполіції та СБУ з вимогою перевірити факт отримання хабара за голосування щодо посади директора «Рівнеоблводоканалу».

Результати перевірки будуть неодмінно нами оприлюднені.

Прес-служба
ВО «Батьківщина» у Рівненській області.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень