Крістен Стюарт знялася в новій рекламі Chanel

Актриса продовжує співпрацю з легендарним брендом

Кілька днів тому зірка фільму «Сутінки» взяла участь в зйомках нової рекламної кампанії, що відбулися в Парижі. По іншу сторону фотокамери знову стояв особисто Карл Лагерфельд, креативний директор Chanel.

Зйомка для рекламної кампанії сумок Chanel стане другою для Крістен: в 2015 році Карл Лагерфельд сфотографував Крістен, а також Ванессу Параді й Елліс Деллал з культовою моделлю марки 11.12.

Нова рекламна кампанія за участю Крістен Стюарт буде присвячена останній моделі сумки Chanel Gabrielle. Схоже, що заради зйомок Крістен зважилася внести деякі зміни в свій образ і з платинової блондинки перефарбувалася в шатенку. Коли саме Chanel представить нову рекламну кампанію, поки не повідомляється.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень