Кримінальна відповідальність: в Україні пропонують карати за ігнорування сирени

Загрожуватиме штраф або й в'язниця

У парламенті зареєстрували законопроєкт, який встановить кримінальну відповідальність за ігнорування повітряних тривог - адже це пряме порушення вимог законодавства у сфері цивільного захисту.

Втім, не для всіх.

Свіжозареєстрований документ пропонує доповнити вже існуючий Кримінальний кодекс новою статтею 270-2 «Порушення законодавства у сфері цивільного захисту, вчинене в умовах воєнного стану».

Тим, хто порушить цю норму, загрожуватиме:

  • штраф від 1000 до 3000 н.м.д.г. (17000 — 51000 грн)
  • або виправні роботи на строк до 2 років,
  • або обмеження волі на строк до 3 років,
  • або позбавлення волі на той самий строк.

Якщо злочин вчинено повторно - до 8 років позбавлення волі.

Ці покарання стосуватимуться тільки службових осіб підприємств, установ, організацій або громадян – СПД і лише на період воєнного стану.

Тобто для «звичайних» громадян нічого не зміниться.

Джерело: Діалоги

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень