«Крим здали»: Полковник ошелешив заявою про анексію півострова  

Чи можна було захистити півострів?

Андрій Білецький - командир "Азову". Фото з його Твітера.
Андрій Білецький - командир "Азову". Фото з його Твітера.

Командир Третьої окремої штурмової бригади полковник Андрій Білецький повідомив, що у 2014 році більшість військових частин на території Криму були готовими обороняти півострів від росіян. Анексія відбулася тому, що його «у прямому сенсі здали».

Ми Крим просто, у прямому сенсі здали. Були різні військові частини. Але більшість частин була готова в перші дні виконати наказ і обороняти Кримський півострів.

 

У разі опору російські військові мали наказ повертатися і летіти на «блакитному вертольоті» назад на Кубань. Але цього не вийшло. Тому так і здали, – пояснив Андрій Білецький.

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень