Кремль поруч. Проросійська ботоферма за 70 км від Рівного (ФОТО)

СБУ спрацювала чітко

У сусідньому Луцьку працювала потужна проросійська ботоферма.

Що робилося?

У соцмережах розміщалися пропагандистські матеріали, які закликали до розколу України.

Все це відбувалося - на замовлення РФ

Агітатори просували ідею так званої «Новоросії» та її подальшого приєднання до РФ.

Обладнання

Використовуючи спеціальне обладнання для анонімізації, розміщене за шести підпільними адресами - було створено тисячі фейкових акаунтів.

Кошти для поширення ворожого контенту зловмисники отримували у валюті, через російські платіжні системи.

Повідомляє Служба Безпеки України, усі фото від СБУ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень