«Крадій, ґвалтівник і багатосерійний вбивця»: український митець розкрив справжню сутність росії

«Український народ – головна жертва і головний свідок цього епохального грабунку»

Іван Семесюк, український митець, письменник, музикант, автор і ведучий світоглядного проекту ІнструкціяЮА, опублікував звернення до людей на Заході.

Щоби русскіє ніколи більше не могли вас ошукати

Росія – порожня сутність. Вона не має власного смислу. Усі її смисли – крадені. Український народ – головна жертва і головний свідок цього епохального грабунку, про який ви досі й не здогадуєтеся.

Адже саме у України Росія вкрала той надважливий смисл, яким нині вона виправдовує своє криваве існування на європейському континенті – вона вкрала наше середньовіччя, наш золотий час. Вона привласнила його і пред'явила світові як власний. Вкрала для того, щоби старі європейські нації сприймали Росію не як чужинську зайду, а як щось варте уваги і навіть поваги.

Семесюк вважає, що ця війна – черговий спосіб росії знищити жертв і свідків цієї великої крадіжки:

Ця війна – далеко не перша спроба ліквідації свідків крадіжки. Ліквідації, повного знищення України не лише як держави, як нації, як народу, а саме як величезної історичної традиції в просторі і часі. Вони рвуться стерти саму пам'ять про нас, щоби ніхто у світі не міг виставити суворих рахунків Росії. Але усі рахунки будуть виставлені, і виставлені саме нами – українцями.

Росія презентує себе тисячолітнім проектом, називає себе історичною Русью ні хвилини не будучи нею. Справжнє ім'я монстра якого ви знаєте як Russia – Московія. Russia – усього лише грецька форма нашого середньовічного імені Русь, під прикриттям якого московити вийшли на європейську історичну арену на початку 18 століття одразу у вигляді Російської Імперії.

Вийшли з таким нахабним виглядом, ніби завжди на цій арені перебували.

Знайте наступне. Ruthenia – латинське написання імені середньовічної європейської держави Русь, саме під цим іменем, і саме наша країна була одним з важливих, а у певний час й найбільших, найпотужніших суб'єктів європейського історичного процесу.

Нині ж в Москві стоїть пафосний, встановлений з подачі Путіна пам'ятник нашому князю Володимиру (вони називають його Владімір), який хрестив першу державу української традиції – Русь, столицею якої є Київ. Місто, яке ці удавані спадкоємці вважають своїм, але водночас обстрілюють реактивною артилерією і закидують авіаційними бомбами.

Так не вчиняють з власною історичною пам'яттю, і це розставляє усі крапки над ї.

Писана багатьма поколіннями пропагандистів російська історія сповнена безліччю вкрадених у нас фігур, постатей та імен. Сучасні російські музеї по вінця забиті вивезеними з України історичними цінностями, які промарковані ними саме як «рашн».

Наостанок митець нагадує:

Росія – це дезінформація. Росія – це маніпуляція. Росія – це підробка. Росія – це спецоперація. Росія – крадій, ґвалтівник і багатосерійний вбивця.

Знайте про це так само кріпко, як про це знаємо ми – українці.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень