Чи закрила Рівненщина свої кордони через коронавірус

Про це на брифінгу розповів голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль

Говорить Віталій Коваль​:

Ми маємо сім контрольно-пропускних пунктів на території області: шість із них - на кордоні з Республікою Білорусь і один – в аеропорту.

 

Всі контрольно-пропускні пункти поки що працюють у штатному режимі. Але є план «Б»: якщо загроза буде - переведемо у  закритий режим.

Віталій Коваль запевнив, що область до зустрічі з коронавірусом готова. Введено карантинні заходи, проінспектовано медзаклади і, зокрема, інфекційні відділення.

Окрім цього, облдержадміністрація включила в перелік змін до бюджету подання на 1,7 мільйона гривень, щоб забезпечити фонд для боротьби з коронавірусом. Це питання розглянуть на сесії обласної ради завтра. Також область має резервний фонд у 16,3 мільйона гривень, який теж в разі необхідності буде застосований.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень