Кожне нове покоління хворіє на рак частіше. Вчені назвали причину

Йдеться про випадки у людей віком до 50 років

Дедалі частіше люди віком до 50 років хворіють на рак. Таке різке зростання випадків онкозахворювань почалося приблизно в 1990 році.

Вчені навчальної лікарні Гарвардської медичної школи провели масштабне дослідження, аби встановити, як вік може впливати на розвиток раку. Науковці встановили, що кожна наступна група людей, народжених пізніше, має вищий ризик розвитку раку.

Наука припускає, що це відбувається через фактори впливу, які зазнає людина у молодому віці. 

Ми виявили, що цей ризик зростає з кожним поколінням. Наприклад, люди, які народилися в 1960 році, мали більший ризик раку до того, як їм виповниться 50 років, ніж люди, які народилися в 1950 році, і ми прогнозуємо, що цей рівень ризику продовжуватиме зростати в наступних поколіннях, - каже доктор медичних наук Шуджі Огіно.

Після аналізу 14 онкологічних захворювань, 8 з яких були пов'язані з травною системою, вчені зробили висновок:

Їжа, яку ми їмо, живить мікроорганізми в нашому кишківнику. Дієта безпосередньо впливає на склад мікробіому, і в кінцевому підсумку ці зміни можуть вплинути на ризик захворювання.

Також автори дослідження виявили, що хоча тривалість сну дорослих істотно не змінилася за кілька десятиліть, діти сьогодні сплять набагато менше.

Такі фактори ризику, як солодкі напої, ожиріння, малорухливий спосіб життя та споживання алкоголю, значно зросли з 1950-их років, що, за припущеннями дослідників, також має вплив на розвиток раку.

Джерело: Мета

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень