Ковальчук позивається про поновлення на посаді

Про це уже колишній голова обласної ради заявив під час форуму радикалів

На форумі радикалів у Рівному стає дедалі гарячіше, "сипляться" гучні звинувачення. Володимиру Ковальчуку зала аплодувала уже 5 разів.

Губернатор Рівненщини кришує незаконний видобуток бурштину. Чугунніков просив "зелене світло" компаніям на видобуток бурштину. (ред.- йдеться, зокрема, і про "СпецлендРесурс", яку пов'язують з Віталієм Чугунніковим) Ніколи цього не буде, поки я буду головою ради!!! - стукаючи кулаком по столу сказав Володимир Ковальчук.

Серед іншого, виступаючи перед однопартійцями, Володимир Ковальчук заявив, що на Рівненщині відбувається узурпація влади, як при Януковичі. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень