Коваль повідомив, що буде зі світлом у новорічну ніч на Рівненщині

31 грудня та 1 січня

Звичних для нашого життя графіків знеструмлень на цей раз не буде. Енергетики зробили усе можливе, аби мешканці Рівненщини провели новорічну ніч зі світлом

31 грудня та 1 січня енергетики намагатимуться не запроваджувати графіків погодинних обмежень електропостачання, - повідомив очільник області Віталій Коваль.

Доведений нічний ліміт для області наразі є необмеженим.

Це дозволяє пройти нічний час доби без вимкнень.

 

Денний ліміт, за умови економного споживання, також дозволить пройти ці дні без відключень.

Але енергетикам потрібна й наша допомога. Тому потрібно максимально економно використовувати електроенергію протягом цих днів. Навіть одна відключена лампочка - вагомий внесок в проходження святкових днів зі світлом.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень