Котики, песики & «Язиката Хвеся», або Куди повести рівненську малечу на вихідних

Лялькові вистави

У суботу об 11:00 у нашому театрі розпочнеться гастрольна вистава Житомирського театру ляльок «Язиката Хвеся».

От були собі чоловік і жінка, Петро і Хвеська. І гарна б жінка була Хвеська, усім гарна, та тільки на язик швидка. Що не скаже їй чоловік, усе своїм довгим язиком розплеще. І як бути бідоласі, коли він випадково знаходиь скарб? Шкода ж буде, як економ забере, коли дізнається, а дізнається неодмінно, бо язика Хвеся ніяк не втримає за зубами.

А 30 квітня об 11: 00 та 13:00 на вас чекає прем’єра нашої нової вистави «Заздрісник Котик». Котик, який сильно заздрив сусідові Песику і навіть переконав того помінятися місцями, в кінці цієї казкової історії перевиховується і починає усвідомлювати, що бути таким, яким він був, погано.

І ця думка передається маленьким глядачам через яскраві лялькові образи, що відбуваються з ними, веселі і одночасно повчальні перипетії і пісеньки.

Це дипломна робота студента Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого Олександра Радіонова. 

 За допомогою цього спектаклю ми хочемо пояснити дітям, що заздрість – це погано. До того ж, потрібно зрозуміти, що кожен повинен жити своїм життям і робити це правильно. Чи усвідомив це Котик? Приходьте та дізнаєтесь, - розповів режисер вистави Олександр Радіонов.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень