Коронавірус зафіксували у сусідній країні

Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров'я

Коронавірус виявили у Білорусі. Про це повідомило міністерство охорони здоров’я країни. Хворобу зафіксували у студента з Ірану, який прибув з Баку 22 лютого. Пацієнт зараз відчуває себе «задовільно», пише МОЗ. Його помістили в бокс однієї з лікарень Мінська. З якою кількістю людей контактував пацієнт – невідомо.

Крім того, перший випадок Коронавірусу зафіксували у Нідерландах у чоловіка, який повернувся з зараженого регіону Італії. А ще раніше хвороба проявилася в Північній Ірландії. Нагадаємо, що випадок корона вірусу в Польщі не підтвердився.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень