ON-LINE

Коронавірус і рак: вчені виявили зв’язок між цими хворобами

понеділок, 29 червня 2020
Обоє мають «зловіщі щупальця»

Фото ілюстративне

Американські вчені з Каліфорнійського університету у Сан-Франциско знайшли зв’язок між коронавірусною хворобою та раком. Схожість виявили у структурах обох хвороб, передає The Financial Times.

Це означає, що до лікування коронавірусу незабаром можна буде застосовувати препарати, які створювалися для боротьби з онкозахворюваннями.

Голова Інституту кількісних біологічних наук Каліфорнійського університету Неван Кроган розповів, що коронавірус провокує ріст у заражених клітинах нерівних опуклих гілок – незвичайної структури, яка дозволяє вірусу атакувати відразу кілька клітин.

Ракова клітина зі "щупальцями". Фото ілюстративне

За словами вченого, нитки пробивають отвори в інших клітинах і вірус проходить через відростки від клітини до клітини. Розгалуження, яке використовує коронавірус, характерне для розвитку ракової пухлини і це дуже інтенсивний метод зараження.

Таким чином, не тільки противірусні, але й протипухлинні препарати можуть допомогти пацієнтам боротися з коронавірусом, адже їх ефект частково збігається.

До слова, через те, що останні кілька місяців світова система охорони здоров’я зациклена на боротьбі з коронавірусом, істотно знизилася кількість випадків виявлення онкологічних захворювань на ранній стадії. Є ймовірність, що вже восени почнеться «спалах» захворюваності на рак.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
  • Втрачено техпаспорт

    Втрачено техпаспорт на автомобіль FIAT FIORINO державний номер АВ1312 EI. Прохання...
  • Загублено чорну сумку

    В четвер, 2 липня, близько 16 години по вул. Макарова, 23, на зупинці громадського транспорту...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного