Королівська сім'я Британії таємно розмістила у себе вдома біженців з України

Майже 54 000 українців прийняли

Королівська сім'я Британії вирішила допомогти особам, постраждалим від війни в Україні, і відчинили двері свого будинку.

Повідомляється, що деякі члени сім'ї вже розмістили у себе українців, проте інформація зберігається в секреті з метою безпеки. 

Про це повідомляє видання Daily Express, посилаючись на свої джерела, наближені до сім'ї.

Відомо, що в Міністерстві у справах біженців сприяють тому, щоб українці, які втекли від війни, змогли нормально жити і відчувати себе в країні комфортно.

У зв'язку з цим понад 150 тис. місцевих жителів взяли участь у програмі «Будинки для України» і розмістили у себе українські сім'ї.

Майже 54 000 українців в цей час благополучно прибули до Великобританії в рамках наших українських схем.

 

Ми робимо все можливе, щоб допомогти новоприбулим працювати і вчитися, щоб вони могли створити тут життя, і я з нетерпінням чекаю можливості вітати більше сімей до Великобританії, — сказав глава відомства лорд Харрінгтон.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень