Перекриття траси допомогло: на небезпечному переході на Рівненщині більше люди не гинутимуть

Зробили безпечнішим пішохідний перехід траси Київ-Чоп, що у селі Корнин Рівненського району

Нагадаємо, що у квітні цього року мешканці Корнина перекривали трасу, щоб добитися встановлення на переході світлофора. При цьому зауважували владі, що у цьому місці під колесами авто вже загинуло 60 людей.  

Що зробили тут, щоб переходити трасу стало безпечніше, розповідає заступник начальника Служби автодоріг Рівненщини Микола Козачок:

На автомобільній дорозі на перехресті Київ-Чоп і села Корнин ми встановили додаткове освітлення – плафони, яке чисто освітлює пішохідний перехід, а не розсіює світло. Воно дуже звертає велику увагу водіїв. А також поставили чотири світлофори. По кожній смузі два світлофори жовтого кольору, мигаючі. Це також додає водіям великого інформування і вони далеко бачать, що попереду - пішохідний перехід.

Тепер, за словами Миколи Козачка, все залежить від уважності водіїв і дотримання ними правил дорожнього руху. Адже тут також встановили дорожні знаки з обмеженням швидкості до 50-70 км.

Також Микола Козачок пообіцяв, що спеціальне освітлення, яке вперше на Рівненщині застосували на пішохідному переході у Корнині, впроваджуватимуть і на інших пішохідних переходах області. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень