Корів біля Березного збив коп — соцмережі. Поліція прокоментувала чутки (ФОТО/ВІДЕО)

П'яний водій на «Ford» влетів у череду корів

Учора, 12 вересня, близько 19 години до поліції надійшло повідомлення, про те що в селі Колодязне по вулиці Центральній водій вчинив ДТП.

Поліцейські на місці події встановили, що 46-річний водій автомобіля «Ford», житель села Бистричі, не вибрав безпечної швидкості руху, здійснив наїзд на шістьох корів, після чого протаранив дерев’яний паркан. Інформацію про те, що чоловік працює у правоохоронних органах, у поліції не підтвердили

Правоохоронці виявили у керманича ознаки алкогольного сп’яніння: прилад «Драгер» показав 2,64 проміле, що у 13 разів перевищує допустиму норму. 

Внаслідок автопригоди дві корови загинуло, іще чотири травмувалося.  

За вчинене водію загрожує понад 17 тисяч гривень штрафу. Крім того, потерпілі, чиї тварини постраждали мають право заявити цивільний позов для відшкодування матеріальних збитків. 

https://www.instagram.com/p/CTuvgFWADpr/

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень