Кораблі, які мали б «кошмарити» Україну з Чорного моря, повертаються в росію

Посприяла Туреччина

У неділю, 6 листопада, в Сингапурській протоці зафіксували перебування ракетного крейсера Тихоокеанського флоту росії Varyag (011), великий протичовновий корабель Admiral Tributs (564). Кораблі повертаються з Середземного моря, де пробули 9 місяців, готуючись до заходу в Чорне море - для участі у нападі на Україну. На трубах - літери Z та V, повідомляє BlackSeaNews.

Видання також цитує керівника Моніторингової групи Інституту чорноморських стратегічних досліджень та головного редактора порталу BlackSeaNews Андрія Клименка.

 - Бачите букви Z і V на трубах? – це як у старому анекдоті: «Не знадобилося»... І все через Туреччину з її протоками. А чекали 9 місяців....

 

Втомилися, ремонтуватися було ніде, екіпажі здичавіли... Ракетний крейсер Тихоокеанського флоту РФ Varyag (011), великий протичовновий корабель Admiral Tributs (564) сьогодні 06.11.2022 у Сінгапурській протоці на шляху до місця базування Владивосток із Середземного моря, – заявив Клименко.

Кораблі почали повертатися, бо Туреччина заборонила їм проходити протоки Дарданелли та Босфор.

Крім того, Туреччина закрила повітряний простір для російських військових та цивільних літаків, які прямують до Сирії.

 

Так ескадра росії у Середземному морі виявилася «законсервованою».

Ба більше, неможливість ремонту та обслуговування кораблів росії у європейських портах країн Середземного моря змусить їх повертатися додому.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень