Копи використовують на дорогах заборонені драгери? Як водіїв можуть незаконно засудити (ВІДЕО)

Адвокат розповів про випадок, коли водія освідували забороненим драгером

На Чернігівщині водія освідували забороненим драгером. Про це розповів адвокат Роман Сімутін. Щоб зафіксувати стан алкогольного сп'яніння було застосовано – драгера «Алкофор-505». 

Але, як з’ясувалося, цей пристрій не є медичним виробом і не зареєстрований на території України. Тобто, відповідно до інструкції кабміну щодо проведення огляду водія, використання такого приладу органами влади заборонено

— На долученому до справи відео зафіксовано, як водій просить надати сертифікат відповідності приладу, але йому відмовляють і справу направляють у Городнянський районний суд Чернігівської області.

 

Я подав запит до Держлікслужби щодо реєстрації драгера на території України і… був шокований.

 

Прилад не є медичним виробом і не зареєстрований на території України. Згідно з інструкцією Кабміну, його використання органами влади ЗАБОРОНЕНО, - пише Сімутін.

Що робить суд

Інформацію та докази направили у суд, який замість закриття справи викликав лікаря для з’ясування клінічних ознак сп’яніння. Незрозуміло тільки, чому в якості фахівця обрали окуліста.

У результаті суд виносить рішення: визнати винним, оштрафувати на 17 000 грн і на рік позбавити водійських прав.

 

А потім виправдовується, мовляв, якщо закрити справу, то всі інші постанови, винесені протягом останніх років, також доведеться скасувати, а це – мільйонні платежі від водіїв, які доведеться повертати та визнання своєї помилки.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень