Це сталося у вівторок, 25 квітня, селі Дюксин Деражненської громади Рівненського району (колишній Костопільський район).
Речник Головного управління ДСНС Рівненщини Дмитро Мельник розповів Радіо Трек:
Кінь пройшовся по погребу на подвір'ї і провалився вниз. Видно, конструкції даху споруди були вже старі і не витримали ваги тварини.
Східцями погреба вивести тварину не вдавалося через вузький прохід. Господарям довелося викликати рятувальників.
За словами Дмитра Мельника, годину коня витягали. Адже він - важкий. Допомагали рятувальникам і господарі, і місцеві мешканці. Врешті, тварину дістали. Ушкоджень вона не отримала.
Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович.
Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103
Знайдено номерний знак автомобіля
Знайдено номерний знак ВК2357ВО
Хто загубив, звертатися (096)-150-7002
У Рівному знайдено номерні знаки
Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки.
Власника просять забрати за вказаною адресою.