Контрольні матчі рівненський «Верес» гратиме у столиці

Перед початком ігор в УПЛ

Упродовж цього тижня рівненський «Верес» проведе два контрольні матчі.

Завтра, 15 липня, рівняни зустрінуться з новачком Другої ліги - клубом «ЛНЗ-Лебедин». Початок гри о 18.

 

 

А у неділю, 18 липня, рівненський «Верес» поміряється силами з клубом УПЛ. Суперником рівнян буде чернігівська «Десна».

Нагадаємо, в рамках підготовки Верес зіграв унічию з «Волинню» - 0:0, програв «Львову» - 1:2, «Агробізнесу» - 0:1, «Руху» - 0:1 та переміг «Карпати» - 2:1.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень