Конфлікт через телефон виник у ліцеї на Рівненщині

Відомі деталі

Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

Конфлікт навколо вчительки, яка поставила під загрозу життя школярки, розгорівся у ліцеї на Рівненщині.

Інцидент виник в навчальному закладі в селі Оженин на Острожчині. Батьки 6-класниці, які два роки хворіє на цукровий діабет і постійно має контролювати рівень цукру через телефон, скаржаться на вчительку географії, яка під час уроку забрала у дитини мобільний і це могло нашкодити здоров’ю школярки.

Айфон контролює рівень цукру і передає на помпу, яка також є в дитини, а помпа регулює рівень надходження інсуліну в кров. Вчителька мотивувала це тим, що дитина списує. Хоча директор школи неодноразово всім вчителям повідомляв, що в дитини забирати телефон не можна, – розповів батько дівчинки Василь Ковальнко.

Мама дитини додала, що саме в той день в дитини неї був високий показник рівня цукру у крові – 12. Тож жінка звернулася до вчительки за поясненнями.

Вчителька ж запевняє, що лише зробила дитині зауваження і попросила вимкнути телефон.

В результаті конфлікту батьки школярки заявили, що їхня донька більше не буде ходити на уроки географії саме до тієї вчительки, яка забрала в неї мобільний телефон. Також родина вже звернулась до поліції та освітнього управління.

Нині триває службове розслідування.

Очільник Управління освіти Острозької міської ради Андрій Шевчук розповів:

Залучені всі служби, ювенальна поліція, служба в справах дітей, наше управління відповідно. Іде опитування дітей, однокласників, йде опитування вчителів цього закладу. У нас буде засідання, одне з засідань комісії. Там буде наш представник, і будуть залучатися знову ж таки відповідні служби.

Джерело: iTV

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень