Кому дозволять йти на пенсію раніше: уряд готує важливі зміни

Пощастить усього двом категоріям громадян

З метою економії держбюджету Кабмін дозволив достроково виходити на пенсію окремим категоріям громадян.

Йдеться про тих українців, які потрапили під скорочення, і які доглядають за дітьми з рідкісними захворюваннями. Для них «скосять» 1,5 року.

Держава таким чином істотно заощаджує, а ось громадянам вкрай не пощастить, адже брати їх на нову роботу не захочуть, а вижити на мізерну пенсію буде не просто.

У Мінфіні поки не до кінця розуміють, як буде реалізований цей законопроєкт, бо Пенсійний фонд і так дефіцитний, а на нього хочуть повісити ще додаткове навантаження.

Однак зазначається, що якщо громадяни, яких скоротили у передпенсійному віці, стануть на біржу праці, то отримуватимуть допомогу більше 5 тис. гривень, а якщо їх відправлять на пенсію - близько 3,5 тис. гривень.

На дострокові пенсії для батьків важкохворих дітей і надбавки за більш пізній вихід на пенсію держава виділила 8 млн гривень.

Нагадаємо, що у березні цього року майже всім пенсіонерам мають проіндексувати пенсію.

Крім того, влада подбала і про підвищення пенсії для літніх українців, яким 75 і більше років. Вони будуть отримувати додаткові 400-500 гривень, починаючи з 1 липня.

Водночас самотнім людям старше 80 років належить щомісячна доплата до пенсії у розмірі 800 гривень.

Джерело: Today.ua

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень