Чи «говоритимуть» зупинки Рівного і надалі?

Спочатку про це питатимуть у мешканців

Петицію про заборону аудіореклами на зупинках громадського транспорту, яку подав до влади Рівного городянин Едуард Палецький, розглянули у міській раді.

Нагадаємо, Едуард Палецький просив депутатів міської ради та міського голову виступити  за цілковиту заборону аудіореклами на зупинках громадського транспорту Рівного. І петицію підтримали 300 мешканців міста. 

Після розгляду петиції на сайті Рівнеради з’явилася така відповідь:

З питання заборони аудіореклами на зупинках громадського транспорту планується провести соціологічне опитування для прийняття міською владою відповідного рішення.

Відповідь міського голови Володимира Хомка здивувала Едуарда Палецького, і ось, як він її прокоментував:

Із затримкою в десять днів прийшла від міського голови доволі дивна відповідь на петицію про заборону аудіореклами… Тепер Хомко, щоб прикрити свій зад, збирається витратити бюджетні кошти на проведення опитування, чи подобається рівнянам слухати на зупинках комерційну рекламу. Які будуть результати того наукового дослідження, думаю, всім зрозуміло.

За словами Едуарда Палецького,  одна комерційна колонка на зупинці з комерційною рекламою приносить в бюджет міста аж 80 гривень.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень