Коментар нардепа щодо побиття Кужель

"Поведінці Тетерука немає виправдання"

Нардепа з рівненщини від партії «Батьківщина» Сергія Євтушка допитували правоохоронці з приводу інциденту щодо завдання тілесних ушкоджень нардепом від «Народного фронту» його однопартійцю - Олександрі Кужель. Зі слів Сергія Євтушка, він був очевидцем цих подій. Проте, на допит його не викликали, слідчі дії проводили безпосередньо в парламенті. Між тим, в інтерв’ю Радіо Трек Сергій Євтушок повідомив, що поведінці Андрія Тетерука немає виправдання:

 

Як я можу розцінювати, коли, незважаючи хто він там - офіцер чи не офіцер - б`є жінку, ще й пляшкою з водою - це як можна розцінити?... Це аморально, це не виправдовується нічим: ні відсутністю політичного досвіду, ні відсутністю будь-яких там досвідів чи ще чимось. Це дуже аморально і дуже низько.

 

Нагадаємо, народний депутат Андрій Тетерук вдарив скляною пляшкою по голові народного депутата від фракції "Батьківщина" Олександра Кужель в будівлі парламенту. У "Батьківщині" заявили, що в лікарі діагностували у Кужель струс мозку. Вона була госпіталізована.

Сьогодні засідання Ради почалося з того, що інцидент, який стався у стінах парламенту, засудив Володимир Гройсман.

Жінки Ради вийшли до трибуни і закликали Тетерука здати мандат, а колег - проголосувати за зняття з нього депутатської недоторканності для того, щоб забезпечити розслідування інциденту. Тетерук заявляє, що він оборонявся і мандат здавати не збирається. Він наполягає на тому, що винних має виявити розслідування, яке вчора почала ГПУ за заявою "Батьківщини".

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень