Комедія «Червоне повідомлення» побила рекорд за переглядами на Netflix

Ні актори, ні сервіс Netflix не озвучили точних даних за статистикою переглядів

Кримінальна комедія «Червоне повідомлення», що вийшла на стрімінговому сервісі Netflix 12 листопада, встановила рекорд за переглядами у день прем'єри.

Цієї новиною в Twitter поділилися виконавці головних ролей Раян Рейнольдс і Галь Гадот.

Це приголомшливо! Що я можу сказати, ви, друзі, найкращі, і ви - причина, з якої ми робимо ці фільми. Вдячна і схвильована! Дякую Netlfix і всій команді «Червоного повідомлення», — написала актриса.

Рейнольдс додав, що це найбільший старт за всю історію Netflix і привітав команду.

Вау. Найбільший старт за всю історію Netflix. Привітання всій команді! - додав він.

https://youtu.be/U9TkWe60dSQ

За сюжетом фільму, у світі міжнародної злочинності Інтерпол випускає так зване «червоне повідомлення» - глобальне попередження, щоб вистежити й зловити найбільш розшукуваного злодія у світі мистецтва.

«Скелі» дісталася роль Джона Хартлі – агента Інтерполу, найбільшого слідопита у світі, Рейнольдсу – найбільшого афериста у світі Нолана Бута, а Гадот – найбільшої злодійки у світі мистецтва Сари Блек.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень