«Колючка кохана»: рівненська письменниця записала кліп з піснею для чоловіка (ВІДЕО)

У звуковій студії рівненського музиканта Олексія Казанцева

Авторка першої в Україні поеми про нелегальний видобуток бурштину на рівненському Поліссі, поетеса і бард Лідія Павлюк (Гольонко) записала кліп на свою ліричну пісню "Колючка". 

Цей вірш письменниці, до якого вона придумала й музику, ввійшов до її книги "Сім нот любові і печалі", присвяченій чоловіку Сергію Павлюку.

Лідія Гольонко нині серйозно хвора, через це не працює. Про історію запису кліпу розповіла Радіо Трек:

Якось я стріла Олексія Казанцева - лідера рівненського музичного гурту "Брем Стокер". Він і каже: "Приходьте до нас. У нас весело. Поставлю Вам послухати дві пісні "Брем Стокера"  і зразу одужаєте".

 

Так і почалося все. Спробували записати чорновий варіант відео. Я навіть не готувалася до цього. А Олексій Казанцев з дружиною зробили з нього кліп. Тож і вийшла у ньому така собі звичайна жінка, яка співає чоловіку.  

Подруги з-за кордону вислали Лідії Гольонко гроші на лікування. Розуміючи, що цієї суми не вистачить, поетеса відмовилася від лікування і вирішила, що кращими ліками для неї стане запис пісень. Тож нині до виходу готує ще один кліп на пісню про рідне село - Велике Вербче "Гущарі". 

Я побачила відео, де відзняли дроном моє село. Але на ньому не було всіх тих місць - школи, бібліотеки, лісу, що у мене асоціюються з селом. Тож я попросила автора відео все це відзняти і включити у кліп. А Олексій Казанцев зробив аранжування пісні у народному стилі.

Окрім цього, письменниця планує зробити відео на ще декілька пісень. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень