ON-LINE

Екс-директор Рівненського краєзнавчого музею досі стоїть на біржі праці

понеділок, 10 грудня 2018
Жодної роботи йому не запропонували

Екс-директор Рівненського обласного краєзнавчого музею – досі безробітний. Вже два місяці Олександр Булига шукає роботу через центр зайнятості.

Раніше була надія, що обласна влада таки дасть йому хоч якусь роботу у краєзнавчому музеї – тут була вакантною посада «вчений-секретар».

 

Втім, у заклад колишнього директора так і не взяли. Жодної іншої посади йому теж не запропонували.

Олександр Булига

Нині Олександр Булига зізнається, що готовий перекваліфікуватися:

- Так, я досі стою на біржі. Мені вже сказали, що у них поки що немає можливості працевлаштувати мене за спеціальністю. Я за освітою історик. Попри це я сам шукаю зараз собі роботу. Розглядаю різні варіанти, в тому числі і можливість перекваліфікації. Можливо, з нового року піду на курси, підприємницькою діяльністю займатимусь. Зокрема спробую написати якийсь проект та захищати його. Поки що це тільки такі плани, а як воно вийде – не знаю.

Нагадаємо, у директора краєзнавчого музею Олександра Булиги закінчився контракт 1 жовтня. На цій посаді він працював 13 років, загалом стаж його роботи в установі – 31 рік.

Наприкінці листопада цього року у музеї вдруге змінилося керівництво. Спочатку виконував обов’язки директора співробітник музею Олег Романчук. А з 27 листопада на цю посаду прийшла колишня працівниця обласного архіву, а згодом вчений-секретар музею Тетяна Самсонюк.

До слова, вона програла конкурс на посаду очільника обласного краєзнавчого музею, який проводила обласна рада цієї осені, однак це не завадило саме їй очолити музей.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений військовий квиток на прізвище Несенчук

    Загублений військовий квиток виданий на прізвище Несенчук Володимир. Прохання...
  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного