Коли завершать ремонтні роботи на рівненському ринку

Там замінюють тепломережу

Ремонтні роботи на рівненському ринку «Рівнетеплоенерго» планує завершити до кінця тижня.  Нагадаємо, що на вулиці Пересопницькій, де стоять торговці квітами, замінюють тепломережі. Фахівці теплопостачального підприємства виявили там пориви в трубах. Нині старі діряві труби вже замінили на нові, говорить директор «Рівнетеплоенерго» Олександр Корчинський:

 Розкопали, замінили, зараз треба проводити зворотню засипку та повертати все у до початкового вигляду. До кінця тижня маємо завершити усі роботи, аби почати засипку, але перед засипкою воно має там трохи встоятися.

Нагадаємо, що роботи на ринку мали б початися ще 1 липня. Однак торговці квітами занепокоїлися, що їх хочуть таким чином прибрати з ринку назавжди. Ситуацію вдалося владнати, зокрема в у «Рівнетеплоенерго» запевнили, що вони не є політичним інструментом, а лише готують місто до опалювального сезону. Гідравлічні випробовування тепломереж нині проводяться по всьому місту, аби виявити пошкодження в трубах.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень