Коли завершать ремонт вулиці Шухевича у Рівному

Адже доробити його не встигли

Через це на засіданні бюджетної комісії міськради начальник міського управління житлово-комунального господарства Ярослав Сахнюк просив зменшити цьогорічні видатки на цю вулицю на 500 тисяч гривень і спрямувати кошти на інші потреби. Пояснював, що ця сума була запланована

на озеленення вулиці, в тому числі на посів на ній трави, який цього року не можуть зробити.

Це викликало жарти депутатів. Мовляв, зробити це можна, але який буде результат? Їх зупинив заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук:

Всьому, звичайно, є межа: сміху і всьому. Скажіть-но, будь ласка, коли буде вулиця Шухевича повністю зроблена, озеленена, причесана, помита і так далі?

На це Ярослав Сахнюк відповів, що завершать роботи на вулиці Шухевича у травні 2019 року і на це потрібно буде з бюджету витратити 500 тисяч гривень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень