Коли з рівненського аеропорту можна буде полетіти в Болгарію

В аеропорту кажуть, що головним чином це залежатиме від туристів

Туристичні компанії уже оголошують про тури в Болгарію з вильотом з Рівного. Аби підтвердити цю інформацію, ми звернулися до заступника директора рівненського аеропорту Михайла Чубая. Він каже, що рейси дійсно плануються, хоча точну дату зараз назвати складно. Нині аеропорт проводить переговори з туроператором TPG та з авіакомпанією BRAVO з цього приводу. Агентства уже бронюють квитки та продають ранні тури, адже все залежить від попиту. Якщо літак буде завантажений, ймовірно, рейси в Болгарію з Рівного запустять і раніше, ніж наприкінці червня, говорить Михайло Чубай:​

 

- Літаки будуть літати, і не лише в Болгарію. В нас зараз ведуться перемовини з TPG і з авіакомпанією BRAVO… Дійсно, буде літати, але точні всі цифри, дати, що і коли ми зможемо розповісти, як це все буде узгоджено. Для прикладу: вильоти планують з 23 червня, але, умовно кажучи, вони можуть бути і з 5 червня, якщо буде повністю завантажений літак і буде в туристів попит.

 

Тим часом, попит на Єгипет після Нового року дещо впав. Між тим, з настанням нового сезону в аеропорту планують відновити польоти в Туреччину.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень