Коли у квітні 2021 будуть магнітні бурі

Фахівці прогнозують п'ять геомагнітних збурень

Першу геомагнітну бурю у квітні прогнозують на 2-3 число. Це буде досить сильне геомагнітне збурення, через яке можливі не лише головні болі, а й нудота, запаморочення.

Наступна магнітна буря  - 8, 9 і 10 квітня 2021. Пік цієї магнітної бурі припаде на 10 квітня, коли вона досягне рівня G1 (тобто п'яти балів).

У ці дні до головних болів і стрибків тиску можуть додатися ломота в тілі, млявість, слабкість і навіть панічні атаки. 

Найсильнішу магнітну бурю прогнозують на 16-17 квітня 2021. У ці дні на організм метеозалежних людей впливатимуть геомагнітні збурення в п'ять балів. Ймовірні спалахи дратівливості, які будуть змінюватися апатією. В особливій зоні ризику - люди, у яких є психічні розлади.

21 квітня 2021 року - слабка магнітна буря, більшість людей її, ймовірно, навіть не відчує.

Магнітна буря з 24 по 26 квітня 2021 - буде середньої потужності.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень