Коли працюватимуть «мобільні соціальні офіси» на Рівненщині?

У цьому місяці вони відвідають 24 сільради

Наступного тижня «мобільні соціальні офіси» працюватимуть у двох районах Рівненщини. 12 січня фахівці відвідають Хрінницьку сільську раду у Демидівському районі та Гвіздівську у Корецькому. А 19 січня вони знову побувають на Кореччині – Морозівській сільраді.

Далі «мобільний офіс» діятиме у Костопільському та Млинівському районах. 20 січня спеціалісти консультуватимуть мешканців Гутянської, Посниківської, Привітненської та Пугачівської сільських рад.

Наступного дня соцпрацівники побувають у сільрадах Березнівського, Володимирецького, Гощанського, Зарічненського, Здолбунівського та Рівненського районів.

А загалом у цьому місяці «мобільні соціальні офіси» відвідають 24 сільради Рівненщини, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

«У «мобільних офісах» можна дізнатися про призначення субсидії, соціальної допомоги, надання пільг, встановлення статусу багатодітної сім'ї, призначення та перерахунку пенсії, соціальний захист демобілізованих, членів сімей загиблих у АТО й соціальний захист родин внутрішніх переселенців», – наголошують у повідомленні.

Коли саме у тому чи іншому населеному пункті буде працювати мобільний соціальний офіс, можна дізнатися у сільській раді.

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень