Коли можуть відкрити магазини, ресторани та перукарні

Якщо все буде добре

Уряд вже має план пом’якшення карантину. Про це українським ЗМІ стало відомо з власних джерел, пише «Еспресо».

Так, пом’якшення можуть запровадити у разі спаду захворюваності на коронавірус. Про це сказав і начальник відділу епіднагляду за інфекційними хворобами Центру громадського здоров’я при МОЗ Роман Родина. 

За цим планом, з 14 квітня відкриються невеликі магазини до 400 кв. м, усі будівельні та садові комплекси – незалежно від площі.

А вже з 1 травня запрацюють інші магазини, торгові центри та перукарні.

Навчальний процес у школах відновиться з середини травня. Також дозволять приймати відвідувачів ресторанам і косметичним салонам.

Кордони відкривати не планують, вони лишаться закритими, ймовірно, до кінця червня, аеропорти теж не працюватимуть.

Усе залежатиме від розвитку ситуації.

Не заборонятимуть святкування Великодня. Ходити в гості взагалі не можуть заборонити, оскільки це нереально відстежити.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень