«Коли відмовив Зеленський»: мільярдер з росії розповів, коли путін вирішив напасти на Україну

Війна мала стати помстою не тільки президенту України

Зустріч "Нормандської четвірки" відбулася 9 грудня 2019 року в Парижі. Фото: EPA

Рішення про повномасштабний напад на Україну у путіна визріло у 2019 році під час зустрічі Нормандської четвірки: Меркель, Макрона, Зеленського, путіна.

У цьому впевнений колишній віцепрезидент провідної росісйької нафтової компанії ЮКОС, російсько-ізраїльський бізнесмен, мільярдер Леонід Невзліна:

- Путін чекав на підписання Мінських угод, і був такий задоволений, важливий, як і всі інші, загалом. І раптом Зеленський відмовився підписати.

Путіну, мабуть, обіцяли, що угоди буде підписано, і це погоджено із Зеленським та Єрмаком. І коли Путін ось так от, марно, з'їздив, це було його рішення: що це остання зустріч із Зеленським і попереду – помста.

 

А помста – це помста не тільки Зеленському, це помста всій Україні. Інакше Путін мислити не може. Я думаю, що він почав продумувати, доручив продумувати повномасштабну війну.

На думку Невзліна, рішення про початок війни 100% ухвалив одноосібно путін. Зробив це на основі інформації, яку йому приносили про Україну. А це була інформація, яку подобалося чути путіну.    

Приносили йому погану інформацію про Зеленського, про його оточення, про Україну, про те, що всі дурять і таке інше.

 

Плюс шукали йому юридичні підґрунтя на кшталт того, що, наприклад, Януковича змістили незаконно і що влада Порошенка, і влада Зеленського, з огляду на це, є незаконною владою, і можна повернутися, так би мовити, до «домайдану» й розпочати історію спочатку.

Джерело: ГОРДОН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень