Коли день медика в Україні 2024 року: нова дата святкування

Зміни запровадили торік

Другий рік поспіль День медичного працівника в Україні святкуватимуть за новою датою. Нагадаємо, раніше це свято відзначали у другу неділю червня. А з 2023 року День медика відзначають 27 липня.

Чому змінили дату відзначення Дня медика?

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким встановив нову дату святкування цього професійного свята — 27 липня. Ця дата буде сталою.

Це день, коли українці вшановують всіх працівників медичної сфери, дякують їм за їхню непросту роботу, яка ще й дуже важлива, особливо в сучасних умовах.

27 липня відзначають і церковне свято – Цілителя Пантелеймона. Цей святий особливо шанований і вважається покровителем лікарів, хворих і військових, тому в нього часто просять за здоров'я поранених.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень