«Колекціонував монети, був дуже поступливим, спокійним»:  У Рівному попрощаються з 35-річним Героєм

Вічна пам’ять і слава Герою!

Завтра, 10 січня, на майдані Незалежності у Рівному попрощаються з загиблим на війні 35-річним Захисником Миколою Сапальчуком.

Прощання відбудеться о 10:00, опісля Героя поховають на кладовищі «Нове», повідомляє Рівненська міська рада.

Після закінчення школи №25 Герой працював різноробом, згодом вивчився на столяра, а до війни працював будівельником. Брат Героя Олександр розповів:

У серпні він, нікому нічого не сказавши, пішов добровольцем у військкомат. Оскільки жодного армійського досвіду у Миколи не було, сказали «чекайте». А у жовтні викликали. Він і тоді нам нічого не сказав. Тиждень не було жодної звістки, мама дуже хвилювалася. Лише тоді він прийшов на вихідні й розповів, що проходить злагодження на полігоні.

Про нову для себе військову справу Микола розповідав мало, більше тримав у собі.

Казав, що йому складно бігати, я ще питав, чого ж дивуєшся: спортом не займався, курив — то це зрозуміло, що важко. Але востаннє, коли ми бачилися, він був надзвичайно щасливим. Знав, що служитиме у піхоті, але здається, до кінця не розумів, наскільки це важко, не усвідомлював, що таке війна... – поділився Олександр.

Микола Сапальчук був одружений. Сімейне життя не склалося, проте він до останнього спілкувався із 4-річним сином Єгором.

Він колекціонував монети, був дуже поступливим, спокійним. Великі люди, а Микола був під сто кілограмів, всі дуже м’які й добрі, він — саме такий, – пригадує брат Героя.

Вже 28 грудня Микола вирушив на Схід. Востаннє виходив на зв’язок із рідними 1 січня, а вже 2 числа загинув в районі Бахмута Донецької області...

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень