Колекціонери «побились» за українські 50 копійок: погляньте, як виглядає монета (ФОТО)

Перша ставка склала 2 грн, згодом монета здорожчала більш ніж у 6 000 разів

На аукціоні за 12 001 грн продали 50 українських копійок. При цьому перша ставка склала 2 грн – і таким чином монета здорожчала більш ніж у 6 000 разів. Загалом у процесі торгів було зроблено 68 ставок.

Відбувся аукціон на майданчику Violity. Як розповів автор оголошення, різновид проданої монети – 4 ААм. Що, власне, і привернуло до неї таку підвищену увагу колекціонерів – адже цей різновид дуже рідкісний.

—  Нумізмати називають таку монету «Англічанка», адже її карбували англійськими штемпелями.

 

Різновид 4ААм особливий тим, що у нього на аверсі випуклий щит і вдавлений тризуб.

 

На рядових монетах щит виконаний тонкими лініями, а тризуб опуклий, – розповідають експерти ресурсу «Монети-ягідки».

Виникла ж ця помилка, зазначають вони, через те, що художники при розробці ескізів затемнили не лише фон монети, а й сам тризуб. Після чого за цими ескізами у Великій Британії було виготовлено інструмент для карбування монет.

Виявлено ж помилку, коли працівники Луганського верстатобудівного заводу отримали готові пуансони (пресштемпелі) для карбування монет.  

Джерело: OBOZ.UA

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень