Кого з українських дітей не пускатимуть до Польщі і чому?

У Прикордонній службі Польщі уточнили правила перетину кордону

Українських дітей до 13 років із тимчасовим захистом можуть не пустити до Польщі, якщо вони не мають електронного документа Diia.pl.

Правила пояснили у Прикордонній службі Польщі.

Коли діти можуть втратити доступ до електронних документів, пояснює uapl.info.

Йдеться про дітей вимушених українських мігрантів віком до 13 років, які в Польщі:

  • були прив’язані до електронного документа Дія пл (Diia.pl) батьків або законних опікунів,
  • втратили доступ до додатка Дія пл (Diia.pl),
  • після отримання карти побиту в Польщі одним із батьків або законних опікунів, які попередньо мали тимчасовий захист та статус PESEL UKR.

Проблема насамперед полягає у тому, що діти вимушених мігрантів у Польщі, як і інші малолітні особи віком до 13 років, фактично не мають можливості самостійного використання додатка Дія пл (Diia.pl).

Польські прикордонники пояснюють: у Польщі довірений профіль (profil zaufany) можуть оформити лише дієздатні фізичні особи, які досягли 13-річного віку.

Для того, аби українські діти віком до 13 років могли без проблем повторно в’їжджати на територію Польщі та подорожувати країнами Шенгенської зони українським мігрантам, які отримали новий легалізаційний статус перебування у Польщі після наявності PESEL UKR, доведеться оновити дані або ж подати відповідні документи на малолітніх дітей.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень