Кого не можна виганяти із дому 9 січня, щоб не прогнати злагоду та щастя: народні прикмети

9 січня за новим церковним календарем згадують преподобного Євстратія

Фото:pixabay.com

Сьогодні у святого просять захисту від життєвих негараздів, швидкого одужання і зцілення від хвороб, а також моляться за тих, хто опинився в полоні.

З цього дня вже починаються клопоти - зимові свята минули. Потрібно привести до ладу дім, подвір'я, випрати, попрасувати. Вважається, що лінуватися і працювати погано не можна, щоб не накликати на себе біди

Наші предки вважали, що у цей день треба обов'язково сходити в лазню, щоб змити із себе святки, і з новими силами приступити до роботи.

Що не можна робити 9 січня

Категорично заборонено 9 січня когось висміювати. Не можна цього робити навіть жартома, тому що це може привести до біди та нещастя.

У цей день категорично заборонено байдикувати - покаранням може стати безгрошів'я та бідність.

А ще вірили, що 9 січня не можна пришивати ґудзики – інакше не позбудешся старих проблем.

Згідно з народними повір'ями, 9 січня не можна довго стояти на порозі, особливо вагітним, – це віщувало хвороби.

9 січня не можна виганяти котів на вулицю, кажуть, виженеш із дому злагоду та щастя.

Народні прикмети на 9 січня

  • Якщо сьогодні ясна погода, то рік буде щасливим та врожайним;
  • Якщо на деревах помітно чимало ворон, то морози скоро посиляться;
  • Якщо птахи сидять на снігу, то варто очікувати на потепління.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Олеся Шевчук

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень