КНДР оголосили про випробування водневої бомби

У мережі уже навіть поширили запис північнокорейского телебачення

Сьогодні, 6 січня, Північна Корея заявила про проведення першого випробування водневої бомби. Міжнародна спільнота моментально відреагувала на заяву КНДР, забивши тривогу і обіцяючи "вдарити" новими санкціями.

Ведуча каже, що перші випробування водневої бомби пройшли успішно о 10:00 6 січня (за місцевим часом, - ред). Також Північнокорейське телебачення відзначає, що країна не має наміру відмовлятися від ядерної програми "поки США не відмовляться від своєї агресивної політики". Далі показані кадри з ядерної лабораторії.

 

Нагадаємо, що влада Північної Кореї заявила про проведення успішного випробування водневої бомби. Відзначимо, що в районі ядерного полігону КНДР було зафіксовано землетрус техногенного характеру магнітудою 5,1.

У заяві КНДР не містяться дані про місце проведення випробувань і потужності заряду, однак сейсмологи з інших країн зафіксували "штучний" землетрус, який дійсно міг бути викликаний вибухом.

Занепокоєння з приводу можливих випробувань вже висловили Китай, США і лідери європейських держав. За словами глави МЗС Великобританії Філіпа Хэммонда, ядерні випробування порушують резолюцію Ради безпеки ООН і будуть обговорюватися на цьому рівні.

Рада безпеки ООН 6 січня проведе екстрену зустріч через повідомлення КНДР про випробування бомби.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень