Клопотенко зізнався, коли нарешті став «самим собою на 100%»

«Ніякі коучі з пошуку свого «Я» не потрібні» (с)

Щороку 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Відомий шеф-кухар Євген Клопотенко привітав земляків зі світом та розкрив невеликий секрет.

У своєму інстаграмі 35-річний кулінар розповів, як до нього прийшло розуміння самоідентифікації.

— Я став собою на 100%, коли перейшов на українську мову. І ніякі коучі з пошуку свого «Я» не потрібні. Базовий ти — це твоя мова, ну, і їжа, звичайно. Тож давайте продовжувати говорити українською, писати українською, їсти українське, займатись коханням українською (це для тих, хто ще не пробував), думати українською, лаятись українською, дякувати нашим захисникам українською, — пише Клопотенко.

КОНТЕКСТ:

Євген Клопотенко народився у звичайній родині, яка не мала жодного стосунку до кулінарії. Невідомо, як би склалася подальша його доля, якби у 1991 році його бабуся не переїхала до Великої Британії та не запросила пожити у неї. Там Євген відкрив для себе абсолютно новий світ, починаючи від величезного вибору продуктів у супермаркетах, і закінчуючи іншою культурою харчування.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень