ON-LINE

Кір на Рівненщині побив торішній рекорд

понеділок, 22 квітня 2019
За весь 2018 рік на кір в області захворіло менше, ніж від початку цього року

Кір на Рівненщині не відступає. За минулий тиждень в області зареєстрували 113 хворих. Більшість недужих - діти, говорить завідувач епідвідділу обласного лабораторного центру Віктор Мороз:

За тиждень в області на кір захворіло 113 осіб, з них 78 дітей. 54 особи госпіталізували, з них 28 - діти. Зареєстровано один спалах кору Захворіло 6 студентів Березнівського лісотехнічного коледжу НУВГП. Найвищий рівень захворюваності у Рівненському районі та в обласному центрі. Загалом за кілька місяців від початку року в області зареєстрували 3175 хворих на кір і це майже на дві сотні більше, ніж торік.

Найвищий рівень захворюваності у Рівненському районі та в обласному центрі. Загалом за кілька місяців від початку року в області зареєстрували 3175 хворих на кір, це більше, ніж за весь минулий рік.

У 2018 в області зареєстрували 3002 хворих на кір.

Від початку року щеплення зробили понад 20 тисяч мешканців Рівненщини. За минулий тиждень в області провели 648 щеплень проти кору, з них 102 - за епідпоказниками, тим особам, які у групі ризику.

Нагадаємо, нещодавно ми писали, що в реанімаційному відділенні обласної дитячої лікарні за життя боролась 1-місячна дівчинка.

На щастя, стан дитини покращився.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
  • Загублено посвідчення водія

    Загублено посвідчення водія на прізвище Козлов Анатолій. Прохання повернути документ за...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного