Кіоски на Київській у Рівному мають знести: Рішення виконкому

Але дата демонтажу - невідома

Виконком Рівненської міськради вирішив демонтувати 14 незаконних кіосків на Київській, 69 біля «Сільпо». Територію має звільнити Департамент інфраструктури, але коли саме — поки не повідомляють.

Керівник департаменту повідомив Радіо Трек, що об’єкти поставлять у графік.

Разом з тим власник кіосків подав новий проєкт, щоб узаконити їх, однак містобудівна рада повернула документ на доопрацювання через відсутність документів на землю.

Нагадаємо, 14 січня термін дії паспортів прив'язки на ці кіоски закінчився.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень