Кінець світу настане …через сперму?

Вибачте мені за питання: чому ООН не скликає екстрену нараду з цього приводу прямо зараз? (с)

З 1973 року кількість сперматозоїдів у чоловіків зменшилася майже на 60%. Якщо тенденція збережеться, до 2045 року люди втратять здатність розмножуватися. Про це пише репродуктивний епідеміолог Шенна Свон у своїй книзі «Зворотний відлік», яка днями побачила світ. Її основні тези в колонці для The Guardian переказала еколог Ерін Брокович. Вона пише:

У деяких частинах світу 20-річні жінки сьогодні менш фертильні, ніж їхні бабусі в 35. У чоловіків зараз є тільки половина сперматозоїдів, які були у їхніх дідів. Тож, можливо, кінець світу настане швидше, ніж ми думаємо.

Всьому виною хімікати, які є в усьому: від харчової упаковки до косметики й електроніки. Репродуктивний апокаліпсис наближають і «вічні хімічні речовини» PFAS - вони не розпадаються ні в навколишньому середовищі, ні в організмі людини, просто накопичуються.

Хімікати не тільки впливають на якість і кількість сперматозоїдів, вони ще зменшують розмір пеніса і об’єм яєчок. Брокович резюмує:

Це не що інше, як повномасштабна надзвичайна ситуація для людства. Вибачте мені за питання: чому ООН не скликає екстрену нараду з цього приводу прямо зараз?

До речі, нещодавно з’явилася інформація про те, що вчені збираються створити на Місяці глобальний банк сперми на випадок загибелі Землі. Американський вчений Джекал Тханга з університету Арізони запропонував відправити на Місяць репродуктивні клітини 6,7 мільйона видів живих організмів, що живуть на нашій планеті.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень