Кінь замерзає, поки подружжя на Рівненщині розлучається

Тварині потрібен тимчасовий прихисток

Парадоксальна ситуація склалася в родині з села Корчів'я на Костопільщині Рівненської області. Чоловік та дружина розлучаються, але вона має свиней, а він – коня. Поки триває розлучення, страждає кінь -  господиня не дозволяє йому заходити у хлів, бо там стоять її свині. Про це повідомив костопільчанин Олександр Намозов у Facebook.

Ось і стоїть невинна тварина в дощ і сніг на бруківці, стан її жахливий. Господар накриває коня ковдрою, але та ковдра швидко мокріє і обмерзає, а при його спробі завести коника до хліва жінка відразу вчиняє скандал і викликає поліцію, - пише користувач.

Поліція нібито приїздила, однак зарадити коню нічим не змогла: у районі немає зоозахисної організації чи служби, яка б могла прихистити тварину.

У нас, на жаль, і звернутися з таким питанням не знаєш, куди, - констатує пан Намозов.

На його допис відгукнулася мешканка Київщини, яка погодилася взяти коня до себе. Однак для перевезення коня на таку відстань потрібен спецтранспорт, який обходиться дорого.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень