Кейт Міддлтон народила третю дитину

Кілька годин тому в офіційному Twitter Кенсингтонського палацу з'явилося повідомлення про те, що у Кейт почалися перейми, тож герцогиня попрямувала в лікарню Святої Марії в Паддінгтоні. У цьому ж медзакладі, до речі, на світ з'явився первісток королівського подружжя, принц Джордж, у 2013 році, а через 2 роки там же народилася і принцеса Шарлотта. І ось тепер принц Вільям і Кейт приймають вітання з нагоди народження третьої дитини – у пари народився другий син.

Малюк народився з вагою 3, 827 кг. І мама, і новонароджений почуваються добре. За традицією дитину вже за кілька годин покажуть публіці.

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень