Катерина Осадча: «Після війни наша сім’я стане більшою»

Пара збирається всиновити дитину?

Вчора телеведуча Катерина Осадча в інстаграмі привітала з Днем ангела свого чоловіка Юрія Горбунова й повідомила про те, що після війни їхня родина збільшиться:

Мій рідний Юрко, з Днем ангела тебе. Ми, як і більшість українських родин не бачимося щодня, ми не плануємо наше життя, але ми живі, тому ми точно знаємо, що після перемоги будемо садити дерева, допомагати відбудовуватися, багато посміхатися,  ніколи не будемо розлучатися більше, ніж на робочий день і наша родина буде більше!

Очевидно, Осадча натякає на те, що вони з Горбуновим можуть усиновити дитину, яка під час війни втратила батьків. Раніше й сам Горбунов говорив про це:

Попереду на країну чекає відбудова, в якій братиме участь весь український народ. Необхідно буде всиновлювати дітей, батьки яких загинули у війні. Це буде на плечах всіх українців. І ми теж про це думаємо.

Нагадаємо, у пари підростають двоє синів - Іван і Данило. Також у Катерини є дорослий син Ілля від першого шлюбу.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень