

Картини створили на Рівненщині
Картини поранені військовослужбовці створили у Клеванському госпіталі.
Впродовж кількох років в межах реабілітації військовиків у госпіталі проводять заняття з арт-терапії. Під час занять почали малювати навіть ті, хто раніше не займався мистецтвом.
Полотна військовиків презентують у різних країнах світу, організовуючи виставки-аукціони.
Нещодавно така виставка-аукціон відбулась у Португалії. Там організували так звану інформаційну акцію «Війна очима героїв».
Вона охоплює не тільки картини, а й фотографії, розповіді про війну та воїнів, які стоять на смерть заради України, книги про АТО, відео, артефакти з передової і багато іншого. Цього разу в Лісабоні й Албуфейрі продали 23 полотна.
Вартість картин різна. За одну меценати готові пожертвувати щонайменше пів сотні євро.
На виставках-аукціонах, які провели в Англії, Ірландії, Франції, Португалії, заробили 300 тисяч гривень. Гроші підуть на лікування пацієнтів госпіталю. Нині там перебуває майже сотня учасників бойових дій на сході України.
Виставки картин планують провести у Канаді, Сан-Франциско, Австралії й Іспанії. Нині триває обговорення й узгодження цих заходів між волонтерами та представниками українських діаспор.
Організаторка арт-терапії й виставок волонтерка Вікторія Шинкаренко розповіла, що робота з написання картин триває, адже колекцію потрібно поповнювати.
Крім того, до арт-терапії у госпіталі залучають дітей, дружин та матерів героїв, загиблих на сході України.
Про це повідомляє АрміяInform
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Переведення годинників змінили: з’явилося уточнення про літній час 2025
Українська вчителька отримала «розрив свідомості» від зарплатні у Німеччині
Рахунок пішов на тисячі: німці масово не пускають до себе українців
Що робити зі знайденим на городі курячим яйцем: народні прикмети
Салат «Чоловічий каприз». Інгредієнти прості, але вгадати їх гості не можуть
Снігопад на Рівненщині: ситуацію на дорогах пильнують екстрені служби (ФОТО)
Привласнив понад пів мільйона гривень: на Рівненщині засудили банківського працівника
Працівника ДСНС затримали на хабарі у Рівненській області (ФОТО)
Чоловіка з Рівненщини, в якого вилучили нелегальної горілки на пів мільйона гривень, судитимуть (ФОТО)
У Рівному за незаконний продаж алкоголю судитимуть жителя сусідньої області
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415