Карту мінування Рівненщини постійно змінюють. У яких громадах вимагають максимальної уваги

Аби унеможливити трагедію, що сталася на Житомирщині

З березня на Рівненщині діє заборона на відвідування лісів. Особливо жорсткі обмеження діють у прикордонних громадах: це Локнинська, Зарічненська, Висоцька, Милятська, Старосільська та Березівська громади.

Карти мінувань на Рівненщині постійно змінюються, щоб не було витоку інформації. Тож там, де було безпечно вчора, сьогодні може стояти попереджувальний знак, - пояснює голова Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль.

Населення Рівненщини свідомо ставиться до заборони, і зокрема найгарячіший сезон збирання ягід в області пройшов без надзвичайних ситуацій. Втім, мешканців Рівненщини закликають бути максимально пильними та уважними, зокрема до попереджувальних знаків.

Нагадаємо, напередодні у Житомирській області неподалік «Варшавки» на міні підірвався автомобіль, у якому їхало подружжя.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень