Карантин у місцях несвободи: як дотримуються режиму у в'язницях Рівненщини

Установ виконання покарань на Рівненщині є п'ять.

Там утримується понад 1,5 тисячі ув'язнених.

Щоб не допустити поширення COVID-19, в таких установах заборонили побачення, обмежили доступ осіб, проводять дезінфекцію приміщень, а досудові засідання проводять онлайн.

Крім того, ув'язненим щодня міряють температуру. При надходженні в слідчі ізолятори підсудні проходять 14-денну обсервацію в окремих камерах.

Нині хворих на COVID-19 серед ув’язнених немає. Однак були підтверджені у працівника СІЗО та фельдшера. Результати ПЛР-тестів контактних осіб показали негативні результати, тож вірус не поширився.

Заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін розповів, що заклади виконання покарань систематично забезпечуватимуть індивідуальними засобами захисту, дезінфекторами та контролюватимуть механізм проведення ПЛР та ІФА тестів серед в’язнів.

За повідомлення пресслужби Рівненської ОДА

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень